Endermologia – na czym polega i jak działa?

Jest to naturalna metoda odchudzania, walki z cellulitem i poprawy jakości skóry. Opatentowana metoda precyzyjnego masażu z wykorzystaniem podciśnienia , zapewnia doskonałe rezultaty odbudowy ciała, ujędrniania, napięcia i wygładzenia skóry z wymiernymi kosztami dla zdrowia. W naturalny sposób pobudzany jest metabolizm, wzrasta dotlenienie i usuwane są toksyny z organizmu i uczucie tzw. ciężkich nóg. Zalecana jest seria 10 zabiegów, od 2 do 3 zabiegów tygodniowo

Dla kogo?

Dla osób pragnących schudnąć (odchudzanie), po gwałtownym spadku wagi (ujędrnianie, poprawa jakości skóry), dla sportowców(program znoszący napięcia mięśniowe), dla osób wykonujących pracę wymagającą pozycji siedzącej np przed komputerem lub stojącej (zaburzenia mikrokrążenia, zastoje chłonki), dla osób z zaburzeniami metabolizmu, dla palaczy (usunięcie toksyn, poprawienie przepływu krwi) i wreszcie dla osób zmęczonych, posiadających stresujący tryb życia- dla wypoczynku (bardzo przyjemny program relaksujący, wzrost poczucia własnej wartości i odrębności, poprzez relaks i kontakt ze swoją skórą)

Endermologia zalecana jest przy lokalnych otłuszczeniach, zwiotczeniach ramion, fałdkach na plecach, brzuszkach.

Endermologia jest doskonałym rozwiązaniem dla Pań planujących ciąże (uelastycznienie skóry, minimalizacja ryzyka rozstępów), dla Pań po ciąży ( pojędrnienie skóry po nagłych zmianach wagi).

Endermologia świetnie sprawdza się również w okresie dojrzewania (15 – 18lat, w zależności od warunków ustrojowych), w celu zapobieżenia często występującym w tym okresie rozstępom, na skutek gwałtownego przyrostu masy ciała, szczególnie w okolicach bioder i pośladków.

I wreszcie dla każdego po 35 roku życia, kiedy to nasz naturalny metabolizm spada o 25%. Serdecznie zapraszamy na profesjonalny zabieg Endermologii. Wykonujemy go starannie, wg ścisłych wytycznych medycznych opatentowanych przez LPG na całym świecie.

Ujędrnianie skóry redukcja cellulitu

Drenaż tkanek

Endermologia pozwala pozbyć się obrzęków, które sprzyjają cellulitowi… Dzięki usunięciu nadmiaru wody z organizmu, komórki tłuszczowe tkanki podskórnej zaczynają lepiej pracować. Płyn przestaje bowiem uciskać naczynia krwionośne. Komórki tłuszczowe zostają poprzez to lepiej odżywione oraz dotlenione i mogą oddać zapasy tłuszczu ze swojego wnętrza. Umożliwia to również w skuteczny sposób pozbyć się toksyn z organizmu.

Poprawa ukrwienia, odmłodzenie i uelastycznienie skóry

Mechaniczny ucisk przyspiesza krążenie krwi, dzięki czemu tkanki otrzymują więcej tlenu i substancji odżywczych. To stymuluje procesem odnowy, więc skóra dłużej zachowuje młodość. Zwiększenie mikrocyrkulacji krwi wzmacnia również tkankę łączną co poprawia elastyczność skóry.

Usuwanie toksyn i zbędnych produktów z organizmu

Peeling naskórka

Zabieg powoduje delikatne mechaniczne złuszczanie skóry. W ten sposób zostaje ona pobudzona do odnowy. W efekcie mocniej się napina. Efektem oddziaływania Endermologi na tkankę łączną jest stymulacja unaczynienia, eliminacja toksyn, pobudzenie wymiany komórkowej, zmniejszenie retencji wody przez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego. Następuje złuszczanie naskórka przez co skóra odzyskuje naturalny blask oraz elastyczność.

W ramach programu walki z nadwagą następuje optymalizacja wyników poprzez mechaniczne i fizjologiczne działania na głęboko położone warstwy tłuszczu. Pobudzanie mechanizmów pozbywania się produktów odpadowych przez organizm jest idealnym sposobem na poprawę ogólnego wyglądu estetycznego. Terapia Endermologia poprawiając wygląd i napięcie skóry zwalcza efekt starzenia i przyczynia się do poprawy samopoczucia ( zarówno fizycznego i psychicznego ).

Endermologia jest metodą absolutnie bezpieczną, bezinwazyjną, pobudzającą jedynie naturalne procesy organizmu. Bezsprzecznie jest uznawana za numer 1 na całym świecie, jako jedyna w USA posiada potwierdzenie skuteczności działania wydane przez FDA.